Grammy Award 2013 || Grammy Ödül Töreni / Kazananlar & Kırmızı Halı

/
0 Comments

Dün gece Grammy Ödül Töreni'ni yolculukta olduğum için takip edemesem de şimdi sizlerle paylaşıyorum canlarım.

İşte 55.si düzenlenen Grammy Ödül Töreni'nin kazanan isimleri :

En İyi Pop Solo Performans : Set Fire To The Rain( Live) - Adele 

En İyi Country Solo Performans : Blown Away - Carrie Underwood

Yılın Şarkısı : We Are Young - Fun. feat. Janelle Monae

En İyi Urban Contemporary Album : Channel Orange - Frank Ocean

En İyi Rock Perfomans : Lonely Boy - The Black Keys

En İyi Pop Vokal Albüm : Stronger - Kelly Clarkson

En İyi Rap Birliği : No Church in the Wild - Kanye West and Jay-Z  feat. Frank Ocean and The Dream

En İyi Country Albüm : Uncaged - Zac Brown Band

En İyi Çıkış Yapan Artist : Fun.

Yılın Kaydı : Somebody That I Used to Know - Gotye feat. Kimbra

Yılın Albümü : Babel - Mumford & Sons 


Biliyosunuz bu yıl Grammy ödül töreninde ilginç bir kıyafet yasağı vardı.Buna rağmen bu durum,kırmızı halıdaki görkemli şıklığa engel olamadı.


 Taylor Swift - J Mendel 

Taylor,gümüş detaylı beyaz elbisesiyle ve gençliğinin verdiği güzellikle ışıldıyor.


Adele - Valentino

Şu Adele'i sevmeyen yoktur heralde.Şimdi bi de çoluğa çocuğa karıştı iyice bi sevimli oldu.Başkası olsa "insan böyle löp löp kamera karşısına geçmeye utanır "derim ama Adele bebek yüzüyle ve kırmızı çiçekli Valentino elbisesiyle fazla kilolarına rağmen çok sevimli gözüküyor.


Beyonce - Osman Studio

Bir anne daha.Beyonce da sevdiğim saydığım ablalarımdandır.Özellikle düğün ve nişan görüntülerinin olduğu Best Thing I Never Had klibinden sonra daha bir ısındım,çift olarak çok tatlı gelmeye başladılar.Velhasıl gelelim Grammy'e.Beyonce bu kıyafet yasağını epey ciddiye almışa benziyor.Dekoltesiz siyah ve beyaz tulumu oldukça sade ama Beyonce bu halde de ışıldamayı başarmış.


Katy Perry - Gucci

Katy Perry ödül töreninde giydiği elbiseyle oldukça dikkat çekiciydi evet.Elbisenin harika rengi,iddialı göğüs dekoltesi ve simsiyah saçlarıyla kırmızı halının unutulmazlarındandı.


Rihanna - Azzedine Alaia

Ödül töreninde Chris Brown'la elele kolkola düşman çatlatsa da hiç bir ödül alamadan evine döndü Rihanna.Ayrıca ben elbisesini de pek beğenmedim.Sanki kına gecesi olacak kız gibi durmuş bence.Dikkat çekeceğim derken kezban olmuş.Carrie Underwood - Roberto Cavalli

Aldığı ödülleri dikkatleri üzerine çeken Carrie'cik mütevazı elbisesiyle oldukça zarif gözüküyor.


Jennifer Lopez - Anthony Vaccarello

Bu kadın neden devamlı bi yerini açma derdinde anlamış değilim.Grammy ödül töreninde de hem koldan hem bacaktan verdiği dekoltelerle "ben oramı buramı açmadan şık olamıyorum" mesajı vermiş adeta.Alicia Keys - Azzedine Alaia

Alicia Keys'in elbisesini oldukça beğendim.Kararında dekolte ile ve deri detayları ile çok trend bir görünüm sergilemiş.Çok beyandım,çok beyandım.


Carly Rae Jepsen - Roberto Cavalli

Call Me Maybe ile deyimi yerindeyse müzik zevkimizin içine sıçan Carly ödül töreninde de çok ahım şahım bir şıklık sergilememiş.Ayrıca gözlerinin kapatan şu kahküllerini artık kesmesi gerekmiyor mu sizce de?


Allison Williams - Kaufman Franco

Bu kızı çok güzel buluyorum ben ayrıca çok da yetenekli ve gelecek vaadeden bir oyuncu.Füme ışıltılı elbisesi Carly Rae Jepsen'inkini andırsa da Allison bence daha alımlı gözüküyor.


Nicole Kidman - Vera Wang

Bizim ülkemizde senin yaşındakiler hacca gidip torun torbaya karışıyorlar.Sen de artık ödül törenlerinin, kırmızı halıların aranılan yüzü değilsin Nicole Ablacığım.Yaşlı ve solgun görünüyorsun.


Solange Knowles - Ralph & Russo Couture

Beyonce'un kardeşi Solange moda konusunda ablasından bir adım önde bence.Ödül törenindeki seçimi de oldukça başarılı.Contrast renkleri bir arada kullanması ona çok trend bir görünüm kazandırmış.


Kimbra Jackson - Jamie Lee Major

Ödül törenlerine alışık olmadığın nasıl da belli be yavrucum.Üstündeki elbise felaket.Britney ve J.Lo'nun sahne kostümlerini kesip sana yeni bir elbise dikmişler gibi duruyor.


Kaley Cuoco - Amen 

Big Bang Theory'nin Penny'si, iddialı ceketini daha basic parçalarla tamamlayarak doğru bir karar vermiş.


Karlie Kloss - Michael Kors 

Kusursuz fiziği,şık ve trend elbisesi ile bence söylenecek çok birşey yok Karlie Kloss hakkında.


Kat Dennings - Vivienne Westwood

2 Broke Girls dizisinin Max'i Kat Dennings de kırmızı halıda poz veren isimlerden.Oyunculuğuna söyleyecek lafım yok elbise seçimi çok doğru olmamış.


Alexa Chung - Valentino

Tamam it-girl'sün anladık ama her yer de çıkma be karşıma gülüm.Yüzünü çok çabuk eskittin bence.Ayrıca seçtiğin elbise kırmızı halı elbisesinden çok piknik elbisesi hatırlatırım.

Kısaca gecenin özeti bu canlarım.Keyifli günler.

XOXO,LPYou may also like

Hiç yorum yok:

Blogger tarafından desteklenmektedir.

Popular Posts