For Men || Erkek Modasında Öne Çıkanlar

/
0 Comments
1- Bakımlı İstanbul erkeğinin yeni adresi : Adam in Town  http://www.adamintown.com/

Adam in Town ; Alexander Kokoskeriya ve Oben Budak imzalı şehirli erkeğin moda,stil ve trend rehberi.Çok başarılı!2-Bakımlı İtalyan erkeğinden stil ve alışveriş önerileri : http://www.mdvstyle.com


Youtube'a yüklediği videolarını izleyip izleyip iç geçirdiğim Mariona di Vaio'nun bloguna bir göz atın! Bahar alışverişine çıkacak erkekler bu posta mutlaka göz atmalı.

3- Modern centilmenler için zamansız bir stil rehberi : http://www.fashionbeans.com/

Özellikle Men's Street Style bölümü favorim.


4-Saç Trendi : Jon Kortajarena'nın Saçları


Mavi'nin 2012 ilkbahar-yaz koleksiyonunun tanıtımından gözünüzün ısırdığı,benim kemikli yüzüne aşık olduğum Jon'un saçları, bu sezon erkeklerde görmek istediğimiz bir model.Ama düz saçlı olanlar bu modeli tercih etmeli.Yoksa dalgalı ya da kıvırcık saçlı olanlarda Halil Sezai'ye dönüşme tehlikesi yaşayabilirsiniz.

5-Boğazlı Spor Ayakkabı 

Adidas'ın Jeremy Scott imzalı Wings'lerinden sonra boğazlı sneakers özellikle genç erkekler için çok in bir parça haline geldi.Metalik olanlar extra extra in!


Ayrıca Givenchy'nin yıldız detaylı mavi sneakers'ları ben bile giymek istedim.


6- Renkli ve Şortlu Takım Elbiseler : 


Renkli,pantolon yerine şort tercih edilen,kumaş olarak da keten olan bir takım bu yaz için kurtarıcınız olabilir. "Erkek adam bunu giymez" diyecek çok insan olsa da ülkemizde güzel giyinen erkek sayısı oldukça arttı,umutluyum bu yaz bu takımlara çokça rastlayacağız.
Kırmızı Takım : H&MYou may also like

Hiç yorum yok:

Blogger tarafından desteklenmektedir.

Popular Posts