Reminder || 2011 Yaz Sezonu Erkek Giyim Trendleri

/
1 Comments
Erkek Giyiminde 2011 Yaz Sezonu trendleri neydi? Ünlü markaların öne çıkan tasarımları,en karizmatik olanlar,yaza damgasını vuranlar? Yaz bitmeden kısa bir hatırlatma..

Beyler bu yazı sizin için.Bu yaz da..


1-Neon : Florasanın gücünü,elektriğin etkisini gömleğinizin,pantolonuzun renginde hissedin.Neon renklerle göze çarpın.

 2-Siyah : Siyah hem kadınlar hem erkekler için her zaman bir klasiktir.Aynı zamanda can kurtaran bir alternatif.Bu sezon da öyle.


3-Paintball : Kıyasıya bir paintballdan henüz çıkmış izlenimi,bu sezon erkek giyiminde çok trend.
4-Beyaz : Kim demiş beyaz kadınların rengidir diye.Bence bir erkeğe en çok yakışan renklerden biri ve inanılmaz karizmatik..


5-Bol Pantolon Trendi : Paçaları ve beli geniş,üzerine iki beden büyük duran pantolonlar,sezon trendlerinden biri.Her giyene yakışmaması gibi bir risk taşıyor olsa,yakışana da yakışıyor hani.
6-Safari Gömleği: Safari turu ya da haftasonu için kampa ne dersiniz?7-Çizgili : Moda konusunda hemcinslerinin yaptığı hatalara çizgi çek!Çizgili ceketler bu sezon çok revaçta.8-Espadril : Espadril trendi kadın modasında olduğu kadar erkek modasında da yaygın.Sadece defilelerde değil,sokakta da hasır tabanlı ayakkabı giymiş erkekler görmek mümkün.Mesela bizim üniversitedeki bir matematik asistanı dikkatimi çekecek şekilde her ders başka bir espadrille geliyordu,ama çok da yakışıyordu.
You may also like

1 yorum:

  1. işte lady likes it :D

    http://wayoutmonster.blogspot.com/

    YanıtlaSil

Blogger tarafından desteklenmektedir.

Popular Posts