Lady Is Back! || Yeniden Bloglamaya Dönüş

/
0 Comments
Merhabalar sevgili okuyucu!

Uzun süredir ara verdiğim blogger'lık olayına tekrar geri döndüm. Nedeni ise sanırım kendimi ifade etme isteğim oldu. 1 seneden sonra yeniden Blogger'ı açmak, istatistiklere bakmak ve bu sürede hala beni okumaya devam ettiğinizi öğrenmek beni çok mutlu etti.

Size geçirdiğim yoğun zamanın kısa bir özetini yapacağım izninizle;

Ekim 2013'ten itibaren, Boğaziçi Üniversitesi öğrencileri öncülüğünde kurulan Üniversite Medya Birliği'nde görev almaya başladım. Görevlerime Yönetim Kurulu üyeliği ve Üniversite Modası Direktörlüğü ile devam ettim. Oldukça dolu dolu 1,5 yılın ardından biraz dinlenmeye ihtiyacım olduğunu farkettim ve görevlerimi devrederek ÜMB ailesinin çalışmalarını uzaktan takip etmeye başladım.

Bakınız : http://trendmodadunyamiz.blogspot.com.tr/2013/10/universite-medya-birligi-1-medya-calstay.html


Ayrıntılı bilgi için : http://medyabirligi.com

Ocak 2014'te Üniversite Medya Birliği ilk meyvesini verdi. Üniversite Modası projesini hayata geçirdik. Üniversitelilerin moda algısını geliştirmek için çıktığımız bu yolda, direktörlüğü üstlendiğim çok tatlış ekip arkadaşlarım oldu. 


Direktörü olduğum Üniversite Modası için 3 tane birbirinden güzel etkinlik host ettim. Gelen konuklarımız ve konuştuğumuz konular o kadar yararlıydı ki, tüm yoruculuğuna rağmen inanılmaz şeyler öğrendim.  ............................

....................


Sadece etkinlik düzenlemek ile kalmadık tabii, İstanbul Moda Rehberi etkinliğine de Medya Sponsoru olarak destek verdik. Üniversite Modası olarak benim ve ekip arkadaşlarımın yaptığı cool röportajları ve yazdığımız harika yazıları okumak için:  moda.medyabirligi.com

Bu arada Sosyal Medya Festivali'ni unutmayalım. 2 günde 20 konuk ağırladığımız, 2.000den fazla öğrencinin katıldığı, 17.000 canlı yayın izlenmesine ulaşan, 2 kere (Promoted'sız) Trend Topic olan, toplamda 1 milyondan fazla etkileşim sağlayan Sosyal Medya Festivali'ni Üniversite Medya Birliği olarak alnımızın akıyla gerçekleştirdik. Ne günlerdi! :) 

Blog yazmadığım süre içinde hayatımdaki en önemli şey bunlardı sanırım. Tabii bu sırada hayatımı etkileyen, beni üzen, sevindiren zilyon tane şey oldu ( Belki onları da başka postta yazarım.).

Son 1,5 yılda kendimi inanılmaz geliştirdiğimi düşünüyorum. Evet muhteşem insanlarla tanıştım, muhteşem yerlerde bulundum. (Carlos Martin'le selfie bile çektim, düşün!) Ama zaman zaman insan eskileri özlemekten alamıyor kendini. 


Bu blogun benim için yeri çok ayrı. Bana, zamanında uzaktan baktığım Fashion Week'ın sadece kapılarını değil, backstage'ini açan anahtar bu blog. (Evet, çok güzel maceralar yaşadım. Bi ara hepsini anlatırım.) 

Şimdilik böyle, tekrar görüşücez nasılsa.
xoxo,
LadyPresley

(itiraf etmeliyim, bunu çok özlemişim.)You may also like

Hiç yorum yok:

Blogger tarafından desteklenmektedir.

Popular Posts