Ünlüler || Nisan'da Ne Giydiler?

/
0 Comments
Herkese merhabalar!
Biliyorum yine uzun bir ara oldu.Beni özlediniz.Bloga yazı koymam için yolladığınız maillere daha fazla kayıtsız kalamadım ve oturdum pcnin başına.Bunun bir sebebi de 6 günlük de olsa İstanbul'dan uzaklaşmam.O yoğunluk,koşuşturmaca arasında değil kim ne giymiş,ne yapmış,modanın kelime anlamını bile unuttuğum oluyor.. Ama şuan memleketimde,kendi odamda,bütün gün tembellik yapmış olmanın mutluluğuyla sevdiğim şarkıları dinleyerek yazımı yazıyorum :)
Bugünkü derdimiz yine her zamanki gibi."Kim ne giymiş?" Nisan ayında modanın,müzik ve sinema dünyasının ünlü kadınlarının giydiklerine bakıp hayıflanıcaz,evet.

İlk olaraksa anoreksik Kate Moss var merceğimizde.Salaş hatta özensiz görünse bile rağmen cool duruşuyla her zaman ilgi odağı olacak bir isim.Aynı zamanda gıcık!


Diğer bir isim ise Lily Collins.Giydiği Dolce&Gabbana takım ile maskülen bir duruş sergilemiş.Sivri burun stilettoları,kırmızı clutch'ı ve kırmızı ruju kombini hareketlendiren ve feminenlik katan detaylar.


Rachel Zoe bizimle deyılsın bebeğim.Bu güzel bahar havalarında yas evinde gibi siyahlar dolaşmak out! Kendi tasarımın tulumun iyi güzel hoş lakin çok kasvetli!


Rosie Huntington-Whiteley baharın gereklerini yerine getirenlerden.Stella McCartney ipek elbisesi tiril tiril,kendisi de pek bir zayıf,ilik gibi.


Young Victoria filminin Victoria'sı Emily Blunt sanki victorian ruhunu halen yaşatıyor.Zira kıyafet seçimi bu kadar zarif olur muydu bilmiyorum.Ama kırmızı dantel elbise,özellikle beyaz ten ve renkli gözlüler için ideal ve iddialı bir parça.


Son olarak geldik "gencim güzelim seni bacaklarımla döverim " diyen Miley Cyrus'a.Hatunda tamam bacak var ama yaz kış da şort mu giyilir ya ? Tatlım,hiç mi sıkılmıyosun.Bi de hantal botlarla kombinliyosun onları.
Ne biliyim biz de insanız,biraz değişiklik istiyoruz!Görsel Kaynak : cocoperez.com
                                whowhatwear.com
You may also like

Hiç yorum yok:

Blogger tarafından desteklenmektedir.

Popular Posts