Trend Report || 2011 Yaz Trendleri

/
0 Comments
Yazın tam ortasındaki günlerde bu günlerde yazın trendlerinden bahsetmezsem olmaz.Benim gözlemlediğim,araştırdığım ve beğendiğim kadarıyla yazın 7 trendi..1-Golden Black : Dore ve siyah.Klasikle altın ışıltısının birlikteliği mevsim,sezon dinlemiyor.
...................................2-Pink ; in Love : En son ve en güzel trend aşık olmakmış.Bu yüzden biz de modaya uyup aşık olalım ve herşey halihazırda gözümüze bu trend kadar tozpembe gözüksün..
..................................................


3-Pur-Blue : İki elegan rengin bir trendde buluşması.Bu sezon mor kıyafetlerinizi mavi ile tamamlayın..
...........................................................4-Classy : Pudra, moda dünyasında neredeyse siyah kadar yer edinmeye başlayalı beri,pudra ve siyahı birlikte kullanmak çok zarif bir seçenek.
......................................................................5-Vintage : Moda dünyasında trend belirleyici olarak modacıların ve özellikle gençlerin seçtikleri bir stil var.Vintage! Onlar yaşayamadıkları zamanları geri getirmeye çalışıyorlar,tabi o dönemin kıyafetlerini de..
..............................................................................................6-Fotoğrafçı : Malum eline Canon'u alan fotoğrafçıyım,yok bilmem ne görsel sanatçısıyım modunda bık bık geziyor.Peki gerçek bir sanatçıyı nasıl mı anlarız? Tabi ki zevkli stilinden...Özellikle de classy-vintage ise,ilk görüşte.
................................................................................................................Floral & Pastel : Pastel renklerle çiçek desenini harmanlayın.Bu yazın prensesi sizsiniz.
.................................................................................
You may also like

Hiç yorum yok:

Blogger tarafından desteklenmektedir.

Popular Posts