Bu kadından Joshua'yı kaptığı için ve de 2006 dan beri elinde tutmayı başardığı için nefret ediyorum.


Ama bu kadar çok nefret etmeme, Joshua'dan yaşça büyük olmasına ve de fotolarda ablası gibi çıkmasına rağmen bu kadının TARZINI VE KIYAFETLERİNİ ÇOK ÇOK ÇOK BEĞENİYORUM.


Hem bu kadar yakışıklı çocuğu elinde tutup, hem de bu güzel giysileri ve aksesuarları nasıl böyle güzel bi şekilde kombinleyebiliyorsun?


Foto: Justjared


Drew Barrymore sonunda şık olmayı öğrendi. Katıldığı son davetlerde şık kıyafetleri ve başarılı makyajıyla kendinden söz ettirmeyi başarıyor. İşte perşembe günü bir katıldığı bir organizyonda giydiği Prada elbisesi ve naturel makyajıyla çok hoş.

Ben de saçlarımı kısa kestirmek ve rengini açtırmak istiyorum artık
Foto: JustjaredSaat gecenin 4ü, final dönemimdeyim ve haldır haldır yarınki sınavıma çalışmak için kendimi zorluyorum. Çok bunaldım, birazcık nette takılayım derken bayağı bi zamandır blogumu ihmal ettiğim geldi aklıma.
Sabahın köründe sıcak sıcak yazılar geliyor :)
Sienna gerçekten her haliyle çok güzel.


Bugün Chanel bluzu ve kıvrık paçalı boyfriend jean'e benzeyen pantolonuyla görüntülenmiş. Bluzuna bayıldım :))


Ayakkabıların benzerini ShoeTek'te 22 ytl'lik ayakkabılar arasında görmüştüm geçenlerde.
Yaz gelince sarı saç aşkım depreşiyooo, ne yapsam acaba?
Foto:justjared
Jessica Alba Prada elbisesiyle sizce de çok şirin durmuyor mu?

Ben elbiseyi çok beğendim. Özellikle de yaka kenarındaki taşlara bayıldım. Usturuplu, gayet sıradan gözüken bi elbiseye çok güzel bi ışıltı ve zerafet katmış. BAYILDIM :)


Ayakkabıların rengi de hoş, ama önündeki kalın bantları ve düğümü sevmedim çok fazla.

Ojeler galiba siyah, trendy Jessica :)
Foto: Justjared


Son yılların yükselen isimlerinden biri Dita Von Teese. Herkesten farklı saç stili, kıyafetleri ve de Burleks akımıyla birleştirdiği dansıyla Dita ilgi odağı olmayı başarıyor.
Kırmızı ruj, siyah eye-liner ve aksesuarlar onun vazgeçilmezlerinden.

Bazı kıyafetleri çok abartılı ve anneanne giysisi modunda olsa da, nostaljiyi seven ben Dita'nın tarzını da seviyorum :))

Sizce Dita'nın stili nasıl?
Foto: Justjared
Tchibo'da temaları çok sever, internetten veya alışveriş merkezlerinden sürekli takip ederim. Anneler günü yaklaşır da tchibo ciciler çıkarmadan olur mu, olmaz tabi. Tekstil ürünleri pahalı olsa da diğer şeyler benim ilgimi çekiyor çoğu zaman. Anneler günü için ne alsam diye düşünenler için tchibo mağazları alternatiflerden biri olabilir.

Foto: tchibo.com.tr


P.S: Arkadaşlar İstanbul'a cuma günü gelmeme rağmen yoğunluktan ve yorgunluktan kaç gündür elim bloga değmiyor. Üniversitede okuyan arkadaşlar bilir, 2. midtermler ve ödevler hep mayıs ayında yığılmış durumda oluyor. Haftada 3 gün staja da koştuğum için herşeyi ucu ucuna yetiştirebiliyorum.
Blogger tarafından desteklenmektedir.

Popular Posts