Açtım açıcam derken en nihayetinde facebook'ta Trend Moda Dünyamız'ın sayfası açıldı.Şuan hala düzenleme aşamasında olsa da siz bi tıklayın,bi like'layın ;) Comment bırakmayı unutmayın ;)

http://www.facebook.com/pages/Trend-Moda-Dunyamiz/125070677559810

Bu adamın yaptığı bir şey de tutmasın arkadaş! Her ne kadar Türkiye'ye yeni gelmiş olsa da Private Blend koleksiyonu çok konuşuldu ve konuşuluyor.Vogue Türkiye'nin Ocak sayısındaki habere göre Türk Kadınları bu rujları Harvey Nichols'ta bulabilecek.
Ben özellikle Ateş Kırmızısı'nı çok sevdim.Fiyatı mı? 110TL , malesef :(Renklerin azlığına değil,çizgilerin doğruluğuna bakın! Jason Brooks'dan bahsediyorum.Onun imzası;çizdiği modellerin çekik badem gözleri..
Neredeyse David Downtown kadar favorim.Ve benim çizim stilimde en az Downtown kadar etkisi vardır.
Erkeklere smokin çok yakışsa da 7/24 giyemeyecekleri bir gerçek.Peki günlük kıyafetlerini papyonla tamamlasalar nasıl olur? Bence çok cool olur.
Casual bir jean'le beraber giydikleri bir gömleğin üzerine takacakları renkli bir papyon,onları oldukça havalı gösterir.Ayrıca güneşli havalarda bu kombini canlı renkli wayfarerlarla tamamlayarak tabuları yıkabilirler.
Gerçekçi olmak gerekirse;böyle bir kombini deneyecek erkekleri sayısı sıfıra oldukça yakındır.Çünkü erkekler kalıplaşmış kalıplarla büyürler ve "erkek adam böyle giyinmez,erkek adam şunu takmaz..." gibi ifadelerle bunu sürdürürler.
Biz her ne kadar onların da bizim gibi modayı takip etmesini istesek de;galiba çoğu erkek,kot + sweatshirt tutkusundan sonsuza kadar vazgeçmeyecek.for men


for men, ladypresley tarafından Polyvore.com üzerinden
Lady Wore These Today Vol5


Kuzenimle müzeleri,sergileri gezerken azıcık ciddi gözükeyim dedim.Bir de yeni aldığım loafer'larımı giyip gezeyim dedim açıkçası ;)
 Tabi bu loaferlar yani mokasenler,Agyness Deyn'in giydiği gibi baskılı t-shirtlerle giyilbildiği gibi,gömlekle de tamamlanabilir.Ben de yakaları ve manşetleri beyaz,kendisi lacivert-beyaz çizgili Koton gömleğimi,Zara Trf skinny jeanimle kombinleyip altına da mokasemlerimi giydim.Kahverengi babanne çantamı da koluma astım.
Ve karşınızda Lady'nin bugünkü kombininin temsili görseli...

Lady Wore These Today Vol5, ladypresley tarafından Polyvore.com üzerinden

short tops


En son,en taze trend bu! Kısa üstler..Bu sezon t-shirtler,sweatler,kazaklar hepsi kısa..Gerçi kıçımızı başımızı kapatan o uzun uzun tunikler kadar rahat değil ama,şimdi moda bu!

Peki bu kısa üstleri neyle nasıl tamamlıycaz?Benim önerim;yüksek bel ve skinny pantolonlarla kombine etmeniz.Altına da ayakkabı olarak platform topuk ya da mokasen olabilir.

Uzun lafın kısası kızlar; Tayt+Tunik OUT! Yüksek Bel+Kısa Üst IN!short tops, ladypresley tarafından Polyvore.com üzerinden
lady wore these
Depresifliğin dibine vurduğum bir kaç günün ardından,nihayet kendimi dışarı atabildim.Ama kıyafetlerim karamsarlığımı yansıtmaktan geri kalmadı.Üzerime 3 beden büyük sweatshirt'üm,koyu renk jean taytım,deri ceketim,çizmelerim,atkım ve makyajımla yeteri kadar iç karartıcıydım.Neyse ki yanımda içimi açacak bir arkadaşım vardı..Arkadaşlar böyle günler içindir di mi?

Not olarak ;

lady wore these, ladypresley tarafından Polyvore.com üzerinden

Alışveriş çılgınlığı nedir derseniz eğer,size şunu diyebilirim:

  • Aylarca harcamalarına dikkat ederek,kredi kartı borçlarını ödemek
  • Ardından bir indirime deli gibi odaklanıp onun gelmesini beklemek
  • Ve indirim günü sabahın köründe uyanıp başka çılgınlarla beraber mağazaya akın etmek
  • Aylarca ödediğin borçlardan kurtulmuşken,bir saat içinde tekrar borçlanmak
  • Huzura ermiş bir şekilde evine gelip aldığın topuklu ayakkabılara saatlerce bakmak
Galiba özet olarak alışveriş çılgınlığı bunlar demek..

Ben değilim bu tanımlamadaki şahıs,ama bizzat ablam olur kendisi...Onu gözlemledim,ondan ilham aldım.

===> Neyse bu arada Zara'nın o büyüüüük indirimi başladı bugün,haberiniz olsun! <===
Dikkatli alışverişler,kendinizi çok kaptırmayın! ;)
Blogger tarafından desteklenmektedir.

Popular Posts